Digitürk İnternet

Her insanın hayalinde dünyanın en önemli kitle iletişim aracı olan interneti sorunsuz kullanma düşüncesi yatar. Türkiye’nin teknolojik olarak önde gelen firmaları arasında bulunan Digitürk, ülke genelinde yapmış olduğu yatırımların karşılığını müşterilerine sunuyor. Türkiye genelinde fiber optik alt yapısını tamamlayan Digitürk, internet servislerini müşterilerine ulaştırıyor. Farklı bağlantı çeşitleri ile hem bütçeye hem keyfe uygun paketleri hazırlayan Digitürk, fiber, adsl veya vdsl bağlantı türlerinden birisini seçmenize olanak sağlıyor. Ülke genelinde sahip olduğu teknik alt yapı ve fiber bağlantı sayesinde müşterilerine 8 mbps ile 1000 mbps arasında değişen bağlantı hızlarını sunan Digitürk, kampanyalar ile süper hızlı internet deneyimini evlere ve iş yerlerine taşıyor. Digitürk tarafından sağlanan kampanyalar kapsamında ADSL, VDSL veya Fiber bağlantı çeşitlerinden birisini tercih edebilirsiniz. Sorunsuz ve hızlı bağlantı ile keyif dolu bir internet deneyimini kolayca yaşayabilirsiniz. Üstelik fatura şoklarına karşı da Digitürk size en özel fırsatları sunuyor. Size sunulan fatura dışında herhangi bir ödeme yapmayacağınız Digitürk dünyasında bütçenize uygun paketlere ulaşabilmeniz mümkün olacak.
Digitürk kampanyaları farklı konseptlerde size sunuluyor. Bu paketler arasında Fiber, ADSL veya VDSL tercihini ise tamamen siz yapıyorsunuz. Fırsatlar dünyasına adım atabileceğiniz bu paketlerde kesintisiz hizmet deneyimine giriş yapabilirsiniz. Fırsat dolu kampanyalardan yalnızca bir tanesi olan ve Digitürk Kampanya paketleri arasında bulunan Sadece İnternet Fiyatına Hem Digiturk Hem Limitsiz İnternet kampanyası aylık 59,99 TL’lik fiyatlara size sunuluyor. Bu paketi seçmeniz halinde fiber, ADSL veya VDSL bağlantı çeşitlerinden birisini seçebilir, 12 Ay boyunca sürecek HD keyfini yaşayabilir, 1 Ay lig tv fırsatından yararlanabilir, 2 sezon boyunca bir Anadolu kulübünün müsabakalarını izleyebilirsiniz. Üstelik kurulum ve aktivasyon gibi işlemler tamamen ücretsiz bir şekilde sunulacak olup, buna ek olarak belgesel, çocuk, eğlence, müzik gibi tematik kanallar da size sunulacaktır. Paket kapsamında size sunulan son hediye ise Dilediğin zaman uygulamasının fiber kotasından etkilenmeden kullanabiliyor olmanız olacaktır.
Digitürk’ün kampanyaları yalnızca yukarıda sayılanlar ile sınırlı değil. Elbette ki daha fazlasını isteyen müşterilere özel bir takım kampanyalar avantajlı fiyatlarla sunuluyor. Spor Keyfi ile Limitsiz internet kampanyası sayesinde hem spor müsabakalarını izleyebilecek hem sınırsız internetten yararlanabileceksiniz. Yine bu kampanya kapsamında fiber kotanızdan etkilenmeden dilediğin zaman uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu paket kapsamında size hediye olarak sunulan Spor ekstra paketinde İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Türkiye Basketbol Süper Ligi, Turkish Airlines Euroleague, Formula 1, ATP Masters 1000 ve çok daha fazlasını izleyebilirsiniz. Digitürk Paketleri arasında en çok tercih edilenlerden birisi olan bu paket aylık 59,99 TL’den evlerinize ulaşacak ve harika bir deneyimi size sunacaktır. Hem hızlı internet keyfini yaşayabileceğiniz hem de harika bir pakete sahip olacağınız bu kampanya ile muhteşem Digitürk dünyasına ilk adımı atabileceksiniz.

 

Doğrudan Satış Kanalı Digitürk ve Ligtv üzerine işlem yapmak isteyenler için yeni başvuru konusunda yardımcı olmaktadır.
Digitürk İnternet, Digitürk Kampanya, Digitürk Bayileri ve Digitürk Paketleri