» » Digiturk İnternet Süper Paket

Digiturk İnternet Süper Paket

Digiturk İnternet Süper Paket

Digiturk İnternet Süper Paket

Turkcell Superonline limitsiz internetin yanında Digiturk Süper Paket ile yüzlerce film ve belgesel keyfi ayda sadece 59,99 TL !

59,99 TL

Turkcell Superonline limitsiz internetin yanında Digiturk Süper Paket ile yüzlerce film ve belgesel keyfi ayda sadece 59,99 TL ! kampanyası ile Digitürk İnternet Süper Paket keyfini sorunsuzca yaşayabilirsiniz. Digitürk, sahip olduğu teknolojik alt yapı ile hem televizyonculuk, hem internet deneyimini aynı anda sizlere ulaştırıyor. Birbirinden harika paketleri size sunan Digitürk, uygun fiyatlarıyla dikkat çektiği gibi sınırsız internet deneyimini de sunuyor. Türkiye genelinde fiber alt yapısını tamamlayan, son yıllarda ise sunmuş olduğu teknik alt yapı sayesinde harika internet olanaklarını sizlere ileten Digitürk ile eşsiz bir kampanyanın tam ortasında kendinizi bulabilir, harika fırsatlardan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. Digitürk internet paketleri arasında fiber, ADSL veya VDSL bağlantı çeşitlerinden birisini seçebilmeniz mümkün olacak. 8 mbps hız ile başlayan internet deneyiminde 1000 mbps hızlara kadar ulaşabilme şansı sizi bekliyor olacak. İster fiber seçiminde bulunun, isterseniz de adsl. Seçimin tamamen size ait olduğu bu pakette tercih edeceğiniz bağlantı türüne göre fiyat sabit olarak sizlere ulaşacak. Digitürk fiber internette yalın internet farkı alınmıyor. Sabit hatta gerek olmayan bu pakette eğer fiber bağlantıyı seçerseniz Digitürk internet üyeliklerinde tekrar izle, seç izle veya kirala izle gibi uygulamalarda kota etkilenmesi yaşamazsınız. Buna ek olarak Fenerbahçe Galatasaray derbisini üyeliğinizde ki paketlere göre seyredebilme şansını yakalayabileceksiniz. Digitürk’ün size özel olarak hazırladığı bu gibi paketler sayesinde harika fırsatları yakalamak elinizde olacak. Digitürk tarafından size sunulan süper paket + limitsiz internet paketi kapsamında hediyelerinize hemen kavuşabilirsiniz. Her ay 70 yeni, aylık ise 700 kadar film ile yüzlerce belgeselin yer aldığı tematik kanallarda HD yayın kalitesinin keyfini sürebilir, sınırsız internet bağlantısı sayesinde sürekli iletişimde kalabilirsiniz.
Muhteşem kampanyalardan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için hemen bir Digitürk bayisine uğrayabilir, kampanyalar hakkında bilgiler alabilir, muhteşem fırsatları ve deneyimlere ilk adımı atabilir ve her zaman size özel bir fırsatı değerlendirebilirsiniz. İnternetin yanı sıra belgesel ve film kanallarının yer aldığı tematik yayınlardan yararlanmak için hemen siz de Digitürk bayilerimize gelerek aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Doğrudan Satış Kanalı Digitürk ve Ligtv üzerine işlem yapmak isteyenler için yeni başvuru konusunda yardımcı olmaktadır.
Digitürk İnternet, Digitürk Kampanya, Digitürk Bayileri ve Digitürk Paketleri