» » Sadece İnternet Fiyatına Hem Digiturk Hem Limitsiz İnternet

Sadece İnternet Fiyatına Hem Digiturk Hem Limitsiz İnternet

Sadece İnternet Fiyatına Hem Digiturk Hem Limitsiz İnternet

Sadece İnternet Fiyatına Hem Digiturk Hem Limitsiz İnternet

• İster Fiber İnternet, ister ADSL seçenekleri ile!
• 12 Ay boyunca HD keyfi ücretsiz
• DIGITURK' e yeni üye olanlara LİG TV* paketi 1 ay açık!
• 2 Sezon boyunca seçtiğiniz bir Anadolu Taraftar Paketi de hediye!
• Belgesel,Çocuk veya SporSever paketlerinden birini seçin TV’nin keyfini çıkarın…
• İnternet aktivasyon bedeli yok!
• Digiturk kurulum ücreti yok!• Digiturk internet kampanyaları ile; en yeni filmleri, en sevdiğin dizileri, en popüler yarışmaları,
belgeselleri ve daha yüzlerce çocuk, yaşam, müzik ve spor temalı programı artık
ne zaman istersen, nerede istersen izleyebilirsin!
• Üstelik Fiber İnternet üyeliklerinde Dilediğin Zaman internet kotandan etkilenmiyor!

59,99 TL

Sadece İnternet Fiyatına Hem Digiturk Hem Limitsiz İnternet kampanyasından hemen yararlanmaya başlayarak eşsiz fırsatları yakalayabilirsiniz. Sahip olduğu teknolojik alt yapı sayesinde harika fırsatları ayağınıza getiren Digitürk, şimdi de internet paketleriyle adından söz ettiriyor. Türkiye genelinde fiber alt yapısını tamamlayan Digitürk, tercihinize göre ister fiber, ister adsl isterseniz de vdsl bağlantı çeşitlerinden birisini seçme imkanını sağlıyor. 8 mbps ile 1000 mbps arasında değişen hızlarda sınırsız ve kesintisiz internet deneyimini sizlere sunan Digitürk, buna ek olarak ekstra hediyeleriyle de dikkat çekiyor. Sadece İnternet Fiyatına Hem Digiturk Hem Limitsiz internet kampanyasında ister fiber, ister adsl seçeneklerinden birisini seçebilirsiniz. Buna ilave olarak 1 yıl boyunca HD keyfini ücretsiz bulabileceğiniz bu kampanya da Digitürk’e yeni üye olanlara Lig Tv paketi ise 1 ay açık kalacak. Kampanya hediyeleri yalnızca bununla sınırlı değil, 2 sezon boyunca seçtiğiniz bir Anadolu taraftar paketi de kampanyasına ek olarak size sunulacak. Digitürk spor paketi ile sevindirdiği gibi aile üyelerini de düşünerek bu kampanyaya bazı kanalları dahil etmiş. Bu kanallar arasında dünyanın saygı duyduğu belgeselleri, izleyebilir çocuk programlarını takip edebilir veya Sporsever paketlerinden birisini seçenek televizyon deneyimine sahip olabilirsiniz. Bunlara ek olarak internet aktivasyon bedeli yok! Kurulum ücretinin de ödenmediği bu kampanyada en yeni filmleri, en sevdiğin dizileri, en popüler yarışmaları, belgeselleri veya yüzlerce çocuk, yaşam, müzik, spor temalı programları ne zaman ve nerede isterseniz takip edebileceksiniz. Üstelik Fiber İnternet üyeliklerinde Dilediğin Zaman internet kotandan etkilenmiyor! Fırsatlarla dolu Digitürk dünyasının bir parçası olmak için hemen siz de aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Tüm bu fırsatları yakalayabileceğiniz harika fırsatlar Digitürk ile ayağınıza geliyor. Sadece İnternet Fiyatına Hem Digiturk Hem Limitsiz İnternet kampanyasından 59,99 TL’den hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. Muhteşem fırsatları ayağınıza getiren Digitürk’ün büyülü dünyasına ilk adımı atabilmek için bayilerimize uğrayabilir, kampanya hakkında daha geniş bilgilere ulaşabilirsiniz. Sadece İnternet Fiyatına Hem Digiturk Hem Limitsiz İnternet paketinden hemen faydalanmaya başlayın, hem sınırsız internet hem televizyon deneyimine ulaşın. Tek yapmanız gereken aboneliğinizi başlatmak olacaktır.

Doğrudan Satış Kanalı Digitürk ve Ligtv üzerine işlem yapmak isteyenler için yeni başvuru konusunda yardımcı olmaktadır.
Digitürk İnternet, Digitürk Kampanya, Digitürk Bayileri ve Digitürk Paketleri