» Digiturk Kampanyalar

Kampanyalar


Digitürk Kampanyaları

Digitürk harika fırsatları ayağınıza getiriyor. Türkiye’de dijital yayıncılık denildiğinde akla ilk gelen kuruluşlardan birisi olan Digitürk, muhteşem fırsat ve kampanyalar ile size özel bir dünyanın kapılarını ardına kadar aralamanıza olanak sağlıyor. Yayıncılık, internet, konuşma ve diğer kampanyaları ile eşsiz fırsatları değerlendirmenizi sağlayacak bir takım avantajları sizlere ulaştıran Digitürk, kampanyalarıyla adından söz ettiriyor. Digitürk kampanyaları arasında ister yayın ister internet isterseniz de konuşma paketlerinden birisini seçebilirsiniz. Film, dizi, eğlence, spor gibi içeriklerin yer aldığı Digitürk fırsatlarından en uygun olanını seçip fırsatları değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Digitürk kampanyaları arasında bazılarını sıralayacak olursak;
Film Keyfi ile Limitsiz İnternet:
Digitürk’ün sayısız paketlerinden en beğenilenleri arasında yer alan Film keyfi ile Limitsiz internet kampanyası ile harika zaman geçirebilirsiniz. Her ay 80 yeni filmi izleyebileceğiniz bu pakette dünya ile aynı anda dev bütçeli filmleri de izleyebilme şansına sahip  olabileceksiniz. Digitürk ile yerli ve yabancı her ay 1000 filmi seç izle veya kirala izle gibi seçenekler ile seyredebileceksiniz. İsterseniz bu paketi internet deneyimi ile de süsleyebilirsiniz. 24 ay taahhüt halinde 8 Mbps'ye kadar Limitsiz ADSL seçeneği aylık 69,99 TL, 16 Mbps’ye kadar Limitsiz ADSL 72,99 TL, 25 Mbps Limitsiz FİBER (25 GB) seçeneği 79,99 TL, 25 Mbps Limitsiz FİBER (75 GB) seçeneği  87,99 TL’ye sizin olacak.İlk ay Lig tv veya spor extra paketi kullanımı ücretsiz!
Digiturk’le TV Keyfi:
Digitürk’ün size sunmuş olduğu avantajlar arasında pek çok farklı deneyime kolayca ulaşabileceksiniz. Bunlar arasında seçeceğiniz Kampanyalı Digitürk Paketleri ile muhteşem yayın deneyimlerine ulaşabilme şansını elde edebilirsiniz. Belgeselden spor paketlerine, çocuk ve eğlenceden yetişkin içeriklere kadar çok sayıda farklı alternatifi 12 aylık taahhüt ile yaşayabilirsiniz. Üstelik HD keyfi de beraberinde size ulaşacaktır. Buna ek olarak Lig Tv veya Spor Extra paketi de hediye olarak size sunulacaktır. Digitürk’le Tv Keyfi kampanyası kapsamında ilk 5 aylık sürede 16,99 TL, sonraki aylarda ise 26,99 TL’lik ödemeleriniz gerçekleşecek.
Dolu Dolu Spor Extra Heyecanı:
Dolu dolu spor extra heyecanını extra bir kampanya ile takip etmek ister misiniz? Dolu Dolu Spor Extra heyecanı kampanyasından faydalanabilirsiniz. Muhteşem bir fırsat ile ayağınıza gelen bu pakete ilk üç aylık süre içerisinde 19,99 TL, sonraki aylarda ise 41,99 TL olarak size sunulacak. Kaydet İzle uygulaması ise hediye!
Film keyfi Digiturk’te yaşanır:
Harika filmler, Film Keyfi ile Digitürk’te izlenir. Muhteşem fırsatları yakalayabileceğiniz ve eşsiz deneyime ev sahipliği yapabileceğiniz her ay 80 yeni film Digitürk ile ekranlarınıza geliyor. İlk ay 19,99 TL, sonrasında ise 39,99 TL’lik fiyatlarla ulaşabileceksiniz. Dilediğin yerde uygulaması ise hediye!
Digiturk Merhaba Paketi:
Digitürk dünyasına ilk adımı atmak istiyorsanız Digitürk Merhaba paketinden faydalanabilirsiniz. Digitürk Merhaba paketi ile bu eşsiz dünyaya katılmak isteyenlere aylık 14,99 TL’den başlayan fiyatlar ile abonelikler sunuluyor. Bu pakete abone olanlara ilk ay Lig TV Paketi, Spor Extra Paketi, Yetişkin Paketi de hediye olarak sunuluyor.
Süper Lig HD Kalitesinde Digiturk'te:
Spor Toto Süper Ligi’nin muhteşem dünyasını HD kalitesiyle takip etmek ister misiniz? Süper Lig Hd Kalitesinde Digitürk’te kampanyası ile Giriş Paketi + Süper Lig Paketi, Giriş Paketi + Şampiyonlar Paketi, Giriş Paketi + Taraftar Paketleri bu tarihe kadar aylık 21,99 TL ücretle sunuluyor. Sonrasında aylık ücret Giriş Paketi + Süper Lig Paketi için 87,99 TL, Giriş Paketi + Şampiyonlar Paketi için 76,99 TL, Giriş Paketi + Taraftar Paketleri için 68,99 TL olacak. Bu pakete abone olanlara ise Spor Extra paketi hediye!
Film ve Spor Paketi:
Digitürk ile hem film hem spor heyecanını ortak yaşayın. Film ve Spor Paketi ile harika bir deneyime ilk adımı atabilirsiniz. 12 aylık taahhütle İlk 4 ay Giriş + Süper Lig + Film + HD Paketiyle ödemeniz 53 TL, sonrasında 105,99 TL. Giriş + Şampiyonlar + Film + HD Paketi seçeneğinde ise ilk 4 ay 47,50 TL, sonrasında ise 94,99 TL ile sizlere sunuluyor. Hediye olarak da 1 Ay boyunca Yetişkin Paketi, Mobil Lig TV ve Spor Extra paketi sizi bekliyor olacak.
Digiturk keyfi ve Limitsiz İnternet:
Digitürk Keyfi ve Limitsiz internet kampanyası 24 aylık taahhüt ile ayağınıza geliyor. Digitürk internet fiber, adsl veya Vdsl bağlantı çeşitlerinden birisine 59,99 TL’den başlayan fiyatlarla ulaşabilirsiniz. .
Digiturk’lü Elektrik Kampanyası:
Digitürk’ün büyülü dünyası yalnızca yayıncılık ve internet anlamında değil hayatınızı kolaylaştıracak uygulamalarla da adından söz ettiriyor. Ev veya iş yerinizde aylık elektrik faturanız 120 TL’nin üzerinde ise Digitürk’e giriş yapabilir, 24 aylık taahhüdünüze özel Digitürk kanallarına ücretsiz sahip olabilirsiniz.
Engelli kampanyası ile %50 İndirim:
Digitürk engelli vatandaşlarımız, şehit yakınları veya gazilere yönelik kampanyaları da bulunuyor. Bu kampanyadan yüzde 50 indirimli faydalanabilmeniz mümkün.

 

Doğrudan Satış Kanalı Digitürk ve Ligtv üzerine işlem yapmak isteyenler için yeni başvuru konusunda yardımcı olmaktadır.
Digitürk İnternet, Digitürk Kampanya, Digitürk Bayileri ve Digitürk Paketleri