Arçelik AS_900 Digitürk Kutu Yardımı

Digitürk keyfini yaşayabileceğiniz Arçelik AS_900 modeli ile keyifli bir deneyim sizi bekliyor. Kutu içerisinde scart kablosu, pilleri, kumandası ve kullanım kılavuzu size ulaştırılıyor. Kullanım kılavuzu size her türlü bilgiyi verecektir. Bu sebeple iyi saklamanızda fayda var. Cihazın yapılandırılması ilk olarak teknik servisçe yapılıyor. Yer değişikliği yaparsanız ikinci kurulumu kendiniz kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Arçelik/Beko HD Digitürk Kutu Yardımı

Arçelik ve Beko uydu alıcıları HD yayın kalitesini destekliyor. Anten ayarlarınızı yapıp hemen HD keyfini izlemeye başlayabilirsiniz.

DCR_CW3001 Digitürk Kutu Yardımı

Digitürk kutularının ilk kurulumu yetkili servis tarafından yapılır. Digitürk kutuları içinde yer alan DCR_CW3001 modeli işlevsel yapısı ve mükemmel olanaklarıyla dikkat çeker. Uydu kurulumu ile ilgili kılavuzunuzda detaylar anlaşılır bir şekilde ifade edilmiştir.

DCR_CW3001CI Digitürk Kutu Yardımı

HD uyumlu olmayan ama sunmuş olduğu özellikler ile 2 bin kanala kadar kapasite ve 2 farklı dil seçeneğini sunan DCR_CW3001CI uydu alıcısı VCR özellikli deneyimi sizlere sunuyor. Cihaz içinde uydudan otomatik kanal arama, kanal kilitleme, yazılım güncelleme gibi özellikler ve teletext özelliği de uydu alıcının özellikleri arasında bulunuyor. İlk kurulum ise yetkili servis tarafından yapılıyor.

DCR_DT9001B Digitürk Kutu Yardımı

Digitürk aboneleri için cihazlar firma tarafından veriliyor. DCR_DT9001B modeli de bunlardan birisi. İlk bağlantılar ve kurulum yetkili servisçe yapılıyor.

DCR_DT9001B_CI Digitürk Kutu Yardımı

Digitürk firması, yayınları izlemek için müşterilerine kutu veriyor. Digitürk kutuları arasında yer alan DCR_DT9001B_CI ile keyifli bir yayın izleyebilirsiniz. Her ne kadar Hd kalitesinde yayını desteklemezse de üstün özellikleriyle dikkat çekiyor. Uydu alıcınızın yerini değiştirmeniz halinde ise bağlantı şemalarını gösteren kullanım kılavuzu ihtiyacınızı karşılayabilecektir.

DCR_DT9001C_CI Digitürk Kutu Yardımı

Digitürk üyelerine ayrıcalıklı yayın imkanı sunan bu platform, müşterilerine kullanabilecekleri en uygun uydu alıcılarını veriyor. DCR_DT9001C_CI uydu alıcısı ile keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz. İlk kurulumu ve ayarların yetkili servis aracılığı ile yapıldığı bu kutunun ayrıntılı açıklamaları ise kullanım kılavuzunda yer alıyor.

DCR_DT9002 Digitürk Kutu Yardımıa

Digitürk DCR_DT90002 kutusu ile toplam 4000 TV ve Radyo kanalını kaydedebilirsiniz. Kutu size 2 dil (İngilizce, Türkçe) seçeneği, farklı favori kanal listesi oluşturma, istenen kanala şifre ekleme gibi standart özelliklerine sahiptir. Bütün uydular için otomatik aramadan ebeveyn kilidine kadar bir çok özelliği bulabilirsiniz. Bağlantı şemaları ve açıklamalar kutu içerisinden çıkan şemada detaylıca anlatılıyor. Güvenlik için güç kablosunu değiştirmemeye, toz ve manyetik alanlardan korumaya, üzerine eşya koymamaya dikkat ediniz.

DCR_OPTV3900 Digitürk Kutu Yardımı

Digitürk tarafından müşterilerine sunulan DCR_OPTV3900 modelinin kurulumu yetkili servisçe yapılır ve kullanıma hazır hale getirilir.

Digiturk Fatura Konusunda Yardım Alma Rehberi

Digitürk aboneleri için hazırlanan fatura ödeme noktası bilgileri rehber niteliği taşıyor. Bu rehber sayesinde daha kolay ve hızlı ödemeler gerçekleştirebilirsiniz.

Digitürk Ekranında Hata Mesajı Olmayan Sorunlara Çözümler

Digitürk ile karşınıza çıkabilecek sorunlara kolay ve basit çözümler üretebilirsiniz. Bazı hata mesajlarına karşı yapacaklarınızı sizler için derledik.

Digitürk ile Ekranda Hata Mesajı Olan Sorunlar ve Çözüm Yolları

Digitürk abonelerinin zaman zaman karşılaştıkları hata kodları ve mesajları için çözüm yollarını bu sayfada sizler için derledik. Karşılaşabileceğiniz hataların üstesinden kolay bir şekilde gelebilirsiniz.

Digitürk Üyeliğine Yeni Paket Ekleme ve Ücretli İçerikler Konusunda Yardım

Televizyon keyfini üyelerine sunan Digitürk, farklı paketler ve eklemeler ile de dikkat çekiyor.

Digitürk Üyelik İşlemleri Konusunda Yardım

Üyelik işlemleri konusunda yardımları burada bulabilir ve sorunlara hızlı çözümler üretebilirsiniz.

DT_PHI7100 Digitürk Kutu Yardımı

İnteraktif özelliği olan digitürk kutularından DT_PHI7100 modeli, keyifli bir deneyimi size sunacaktır.

DT_PHI9100 Digitürk Kutu Yardımı

Digitürk’ün uygun kutuları arasında yer alan, USB özelliğinin bulunmadığı ama bunun yerine interaktif özelliklerinin yer aldığı gelişmiş kutularından DT-PHI9100 modeli, keyifli bir deneyim için sizlere ulaşıyor.

DT_S9100 Digitürk Kutu Yardımı

Digitürk DT_S9100 modelli digikutu, uluslar arası standartlara göre üretilmiştir. Kutu ile birlikte kitapçık, kumanda ve kullanım kılavuzları verilmektedir.

DT-5002 Digitürk Kutu Yardımı

Digitürk ile evlerinize gelen DT-5002 modelinde interaktif, USB ve HD özellikleri yer almıyor. İçerisinden çıkan kitapçıkta karşınıza çıkan tüm sorunlara çözüm bulabilirsiniz. Yine bağlantıları sağlayacağınız şemalar bu kutu içerisinde sizleri bekliyor olacak.

DT-5102HD Digitürk Kutu Yardımı

Digitürk’ün bazı kutuları size özel bir keyif verir. Bunlardan bir tanesi de DT-5102HD modeli olacaktır.

DT-9001 Digitürk Kutu Yardımı

Digitürk’ün DT-9001 ve DT-9001B modelli kutuları ile 4 bine kadar radyo ve televizyon kanalını kaydedebilir, Türkçe – İngilizce dil seçeneğini seçebilir veya kanal şifreleme özelliğini kullanabilirsiniz. Kutunun interaktif ve USB okuması bulunmuyor. Kutu şık bir tasarıma sahip. Ön panelde şık bir ekran, arka panelde ise bağlantıların yapıldığı şema sizi karşılaşacak.

DT-9101HD Digitürk Kutu Yardımı

Digitürk’ün sevilen uydu alıcıları arasında ki DT-9101HD, HD kalitesinde yayınları izlemenize olanak sağlıyor. USB ve interaktif özelliği bulunmamasına rağmen gelişmiş özellikleri barındıran bu kutu 4 bin kanal kaydına kadar izin veriyor. Özellikler arasında istenen kanalı şifreleme, uyduları otomatik konumlandırma, izlenen ve gelecek yayın hakkında bilgi verme, kayıt veya standby durumu için farklı zamanlayıcı, ebeveyn çocuk kilidi, tüm dijital uydular için otomatik arama gibi güzellikleri bulabilirsiniz. Kutu ile sizlere ulaşan kullanım kılavuzunda kutunun şemalarına ait kitapçık size ulaşıyor. Bu kitapçık ile arka panel bağlantılarını kendi kendinize yapabilir veya kumanda tuşlarının ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz. Her ne kadar ilk kurulumu Digitürk yetkili servisi yapsa da taşınma veya yer değiştirme gibi işlemleri kitapçık vasıtası ile kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Doğrudan Satış Kanalı Digitürk ve Ligtv üzerine işlem yapmak isteyenler için yeni başvuru konusunda yardımcı olmaktadır.
Digitürk İnternet, Digitürk Kampanya, Digitürk Bayileri ve Digitürk Paketleri